Augustina SRL

Tel: 0743-334.840 (Bucuresti); 0743-334.827 (Tulcea)
Română

Curse Tulcea - Cataloi

Retur

Mijloc Plecare Durata Sosire Companie Preţ total
09:30
06:00
LMMJVSD
19min
08:50
06:19
Augustina
8lei
Cumpără bilet
Informații
04:40
06:10
LMMJVSD
10min
14:30
06:20
Augustina
8lei
Cumpără bilet
Informații
03:30
07:10
LMMJVSD
12min
09:40
07:22
Augustina
8lei
Cumpără bilet
Informații
19:10
07:40
LMMJVSD
19min
10:50
07:59
Augustina
8lei
Cumpără bilet
Informații
05:40
08:20
LMMJVSD
19min
07:00
08:39
Augustina
8lei
Cumpără bilet
Informații
16:00
08:40
LMMJVSD
10min
23:40
08:50
Augustina
8lei
Cumpără bilet
Informații
02:10
09:30
LMMJVSD
12min
19:40
09:42
Augustina
8lei
Circulă doar sâmbătă și duminică
Informații
03:50
10:50
LMMJVSD
19min
21:00
11:09
Augustina
8lei
Cumpără bilet
Informații
08:10
11:01
LMMJVSD
19min
08:30
11:20
Augustina
8lei
Cumpără bilet
Informații
19:40
11:05
LMMJVSD
15min
05:30
11:20
Augustina
8lei
Cumpără bilet
Informații
13:40
11:30
LMMJVSD
14min
16:30
11:44
Augustina
8lei
Cumpără bilet
Informații
21:50
11:31
LMMJVSD
10min
14:50
11:41
Augustina
8lei
Cumpără bilet
Informații
15:00
12:30
LMMJVSD
12min
22:50
12:42
Augustina
8lei
Cumpără bilet
Informații
09:20
13:00
LMMJVSD
21min
11:30
13:21
Augustina
8lei
Cumpără bilet
Informații
21:40
13:20
LMMJVSD
19min
22:50
13:39
Augustina
8lei
Cumpără bilet
Informații
21:10
14:30
LMMJVSD
19min
09:30
14:49
Augustina
8lei
Cumpără bilet
Informații
18:50
14:31
LMMJVSD
10min
16:10
14:41
Augustina
8lei
Cumpără bilet
Informații
14:50
16:00
LMMJVSD
20min
20:30
16:20
Augustina
8lei
Cumpără bilet
Informații
08:00
16:01
LMMJVSD
14min
08:50
16:15
Augustina
8lei
Cumpără bilet
Informații
09:20
16:15
LMMJVSD
10min
17:40
16:25
Augustina
8lei
Cumpără bilet
Informații
12:30
16:16
LMMJVSD
15min
05:40
16:31
Augustina
8lei
Cumpără bilet
Informații
15:10
16:30
LMMJVSD
19min
12:40
16:49
Augustina
8lei
Circulă doar marți, sâmbătă și duminică
Informații
16:40
17:00
LMMJVSD
19min
23:20
17:19
Augustina
8lei
Cumpără bilet
Informații
01:30
17:20
LMMJVSD
21min
20:10
17:41
Augustina
8lei
Cumpără bilet
Informații
08:30
17:30
LMMJVSD
12min
22:30
17:42
Augustina
8lei
Cumpără bilet
Informații
17:30
18:00
LMMJVSD
10min
22:40
18:10
Augustina
8lei
Cumpără bilet
Informații